מספר טלפון וירטואלי לעסקים - בלוג  בלוג נתב שיחות

לא מפספסים שיחות - מעקב ובקרה של שיחות הטלפון

לא מפספסים שיחות - מעקב ובקרה של שיחות הטלפון

2023-01-01
בעולם העסקים של היום, התחקות מתמדת אחר שיחות הטלפון הפכה מיתרון אטרקטיבי למענה הכרחי לניהול העסק. ללא מעקב צמוד ויום-יומי אחר השיחות היוצאות, השיחות שלא נענו ונפח התקשורת השוטף, יהיה לך קשה מאוד לייעל את מערך המכירות שלך ולוודא שכל פניה נכנסת מקבלת את המענה המדויק ביותר. מערכת חכמה להפקת דוח שיחות עם מרכזיה בענן מאפשרת לך לצפות מכל מקום בעולם ובכל רגע במתרחש, לזהות בעיות בזמן אמת ולהבטיח שהארגון שלך לא מחמיץ לעולם הזדמנות למכירה או לשמירה על שירות לקוחות לא פחות ממושלם.
עקוב אחרי - התשובה המנצחת לעסק ללא משרד

עקוב אחרי - התשובה המנצחת לעסק ללא משרד

2022-12-18
אם בעבר פתרונות ניתוב שיחות(עקוב אחרי) חכמים נועדו אך ורק לארגונים מובילים במשק, כיום ניתן ליישם בקלות ובמחיר משתלם מרכזיה לעסק קטן שתבטיח ששום שיחה לא תפוספס יותר ושהלקוחות שלך יגיעו ליעדם בקלות וביעילות. גם אם אין לך משרד והעסק שלך מתנהל ללא כל מטה פיזי, פתרונות התקשורת של FollowMe מאפשרים לך לקחת את המשרד יחד איתך לכל מקום. כאן, נראה את כל היתרונות שמציעה מרכזיה לעסקים קטנים.
נתב שיחות עסקי

נתב שיחות עסקי

2022-10-09
במקום לפרסם מספר נייד או כמה מספרי טלפון פרטיים, פרסמו מספר טלפון נייח, עם שרות עקוב אחרי גמיש ומותאם לצרכים שלכם. בחרו מי יענה לשיחות מתי ואת השיחות תנהלו מול הלקוחות עם הנוחות של הטלפון הנייד. כל שיחה תענה בצורה אוטומטית, למתקשר יושמע פתיח קולי שלכם, והשיחה תגיע אליכם לנייד או למי שתבחרו אם יש לכם עובדים או שותפים. כאשר לא תוכלו לענות, ללקוח תהיה אפשרות להשאיר הודעה בתא קולי או לקבל פרטים נוספים על העסק. כל שיחה מתועדת ונרשמת גם אם ניתקו.